KONTAKT

kontakt@zyciejakzesnu.pl

SESJE INDYWIDUALNE

online

KLIKNIJ po więcej informacji

Uzdrawianie siłami natury

Agnieszka Pareto

Powrót na STRONĘ GŁÓWNĄ

Agnieszka Pareto


Jestem dyplomowanym mediatorem z doświadczeniem we wspieraniu innych w osiąganiu życia, jakiego pragną. W trakcie swojej ścieżki zawodowej wyspecjalizowałam się w tzw. mediacji pośredniej, czyli pomocy klientom w tym, aby mówiąc kolokwialnie, każdy z nich mógł "dogadać się sam z sobą". Pomagam im rozczesać poplątane myśli i zrozumieć własne motywy postępowania, dotrzeć do sedna kwestii generujących silne nieprzyjemne emocje - przekonań na bazie doświadczeń z przeszłości, opartych o fałszywe przesłanki.

 

W wyniku tej pracy klienci dostrzegają swoje życie z zupełnie innego punktu widzenia. Tam, gdzie dotąd widzieli piętrzące się przeszkody - zaczynają widzieć okazje i możliwości. Przygnębienie zmienia się stopniowo w entuzjazm towarzyszący uwolnieniu woli do życia. Zmiany zaczynają następować kaskadowo.

 

Każda sesja to poufna rozmowa, w czasie której klient poznaje bliżej sam siebie i odkrywa to, czym się nieświadomie kieruje w swoim życiu. Te odkrycia bywają często bardzo zaskakujące. Przynoszą niewysłowioną ulgę, a nierzadko i radość. Dostrzeżenie/świadomość treści własnej blokady mentalnej - przekonania zawierającego ograniczenie - utrwalonego w przeszłości "programu", według którego podświadomość kształtuje rzeczywistość zewnętrzną, automatycznie pobawia je mocy. Odtąd podświadomość kreuje życie bez udziału tego ograniczenia - tak jakby go nigdy nie było - zgodnie z pierwotnym urodzeniowym wzorcem.

 

Swoją wiedzę czerpię z własnych przeżyć i doświadczeń. Dzięki odkryciu i zrozumieniu sposobu, w jaki funkcjonuje ludzki umysł, usunęłam swoje ograniczające przekonania, co otworzyło mi drzwi do całkowitego wyleczenia z chorób uznanych przez medycynę konwencjonalną za nieuleczalne oraz uzyskania życia, o jakim kiedyś tylko marzyłam nie wierząc, że jest możliwe. Wierzyłam, że nie jest możliwe, zatem moja rzeczywistość odzwierciedlała dokładnie to, w co wierzyłam - życie pełne ograniczeń, chorób, cierpienia i niedostatku.

 

Piszę książki o leczeniu poprzez transformację przekonań oraz blog o świadomym wykorzystaniu praw rządzących Wszech(światem) dla realizacji własnych pragnień


Książki


Aby podzielić się moją wiedzą i doświadczeniem, piszę książki popularyzujące prosty sposób uwalniania się od chorób i życiowych problemów. Powstaje pierwszy cykl książek zatytułowany "Powiedziałam objawom TAK i odzyskałam zdrowie”. Każda pozycja z cyklu będzie poświęcona sposobowi na pozbycie się jednej konkretnej choroby czy dolegliwości, z której osobiście udało mi się całkowicie i trwale wyleczyć. 

 

Pierwsza z nich - "Jak naturalnie wyleczyłam się z astmy" ukazała się nakładem wydawnictwa KOS (listopad 2021). 

Kup książkę >>> KLIKNIJ <<<

Przeczytaj fragment książki >>> KLIKNIJ <<<

Recenzja książki w magazynie Nieznany Świat >>> KLIKNIJ <<<

 

Kolejna - "15 minut, które na zawsze uwolniły mnie od palenia"

(o uniwersalnej zasadzie uwalniania się od jakichkolwiek nałogów - objadania się, kupowania, hazardu, seksu czy innych)

ukazała się nakładem wydawnictwa BORGIS - w postaci książki papierowej, ebooka oraz audiobooka.

Kup książkę >>> KLIKNIJ <<<

Przeczytaj fragment książki >>> KLIKNIJ <<<

 

Następną - "Migrena. Demon czy anioł? Zrozumieć znaczy uzdrowić"

(o leczeniu migreny poprzez uwolnienie stłumionych emocji i rozwiązanie konfliktów wewnętrznych) udostępniam dla Czytelników za darmo.

Pobierz książkę za darmo >>> KLIKNIJ <<<

Przeczytaj fragment książki >>> KLIKNIJ <<<

 

 

Książki są ilustrowane przez moją córkę Maję, aby - oprócz walorów merytorycznych - dostarczały Czytelnikom również wrażeń estetycznych.

 


Blog - artykuły o prawach rządzących rzeczywistością w kontekście realizacji własnych pragnień


Zachęcam również do lektury artykułów na moim blogu, które w przystępny sposób ukazują praktyczne zastosowanie praw rządzących rzeczywistością do osiągania sukcesów w dowolnej dziedzinie życia i trwałego rozwiązywania problemów.

Link do artykułów na BLOGu

Leczenie polipów nosa, leczenie astmy, leczenie cellulitu, leczenie zaparć, leczenie nałogu palenia papierosów

O mnie