O mnie

Leczenie polipów nosa, leczenie astmy, leczenie cellulitu, leczenie zaparć, leczenie nałogu palenia papierosów

Agnieszka Pareto


Jestem dyplomowanym mediatorem z doświadczeniem we wspieraniu innych w odważnym stawianiu czoła swoim problemom i kryzysom. Towarzyszę im w niełatwej drodze transformacji dyskomfortu w komfort, nieprzyjemnych emocji w energię życiową i zasoby, do których wcześniej nie mieli dostępu, dla zbudowania głębokiej relacji z sobą samym i zbudowania satysfakcjonującego, dobrego życia.


W wyniku tej pracy klienci zaczynają żyć w innej wersji siebie. Ich dotychczasowe życie ulega zmianie do postaci, z jakiej wcześniej nie zdawali sobie sprawy, że jest możliwa. Zaczynają rozumieć, że dopiero konfrontacja z tym, że dotąd wierzyli w nieprawdę o sobie, o innych i o tym, co sie dzieje na świecie, otworzyła im drogę do pełni doświadczania siebie i własnego życia.


Swoją wiedzę czerpię z przejścia przez własne kryzysy, poprzez które - niczym w pracowni alchemika - dokonała się we mnie przemiana z osoby pełnej lęku, złożonej chorobami i cierpieniem, żyjącej pod dyktando innych ludzi i okoliczności, wierząc, że tak "trzeba", "powinno się" i "wypada", w kogoś, kto potrafi się cieszyć każdą chwilą, jaką niesie życie, i kto - wykorzystując siłę nośną własnych emocji - nadaje charakter zdarzeniom, a nie bezwolnie pozwala sterować swoim nastrojem i nastawieniem. Dzięki własnej odwadze (pomimo obawy) zmierzenia się z prawdą na temat własnego "cienia" i odczucia emocjonalnego bólu, którego jak ognia unikałam całe życie, doświadczyłam zetknięcia z cudem całkowitego wyleczenia z chorób uznanych przez medycynę konwencjonalną za nieuleczalne oraz uzyskania życia, o jakim kiedyś tylko marzyłam, nie wierząc, że jest możliwe.


Piszę książki o leczeniu poprzez kontakt z prawdą o swoim cierpieniu oraz blog o świadomym wykorzystaniu praw Wszech(świata) dla uzyskania satysfakcjonującego życia


Książki


Aby podzielić się moją wiedzą i doświadczeniem, piszę książki popularyzujące prosty sposób uwalniania się od chorób i życiowych problemów. Powstaje pierwszy cykl książek zatytułowany "Powiedziałam objawom TAK i odzyskałam zdrowie”. Każda pozycja z cyklu będzie poświęcona sposobowi na pozbycie się jednej konkretnej choroby czy dolegliwości, z której osobiście udało mi się całkowicie i trwale wyleczyć. 


Pierwsza z nich - "Jak naturalnie wyleczyłam się z astmy" ukazała się nakładem wydawnictwa KOS (listopad 2021). 

Kup książkę >>> KLIKNIJ <<<

Przeczytaj fragment książki >>> KLIKNIJ <<<

Recenzja książki w magazynie Nieznany Świat >>> KLIKNIJ <<<


Kolejna - "15 minut, które na zawsze uwolniły mnie od palenia"

(o uniwersalnej zasadzie uwalniania się od jakichkolwiek nałogów - objadania się, kupowania, hazardu, seksu czy innych)

ukazała się nakładem wydawnictwa BORGIS - w postaci książki papierowej, ebooka oraz audiobooka.

Kup książkę >>> KLIKNIJ <<<

Przeczytaj fragment książki >>> KLIKNIJ <<<


Następną - "Migrena. Demon czy anioł? Zrozumieć znaczy uzdrowić"

(o leczeniu migreny poprzez uwolnienie stłumionych emocji i rozwiązanie konfliktów wewnętrznych) udostępniam dla Czytelników za darmo.

Pobierz książkę za darmo >>> KLIKNIJ <<<

Przeczytaj fragment książki >>> KLIKNIJ <<<Książki są ilustrowane przez moją córkę Maję, aby - oprócz walorów merytorycznych - dostarczały Czytelnikom również wrażeń estetycznych.Blog - artykuły o prawach rządzących rzeczywistością w kontekście realizacji własnych pragnień


Zachęcam również do lektury artykułów na moim blogu, które w przystępny sposób ukazują praktyczne zastosowanie praw rządzących rzeczywistością do osiągania sukcesów w dowolnej dziedzinie życia i trwałego rozwiązywania problemów.

Link do artykułów na BLOGu

Powrót na STRONĘ GŁÓWNĄ

Uzdrawianie siłami natury

Agnieszka Pareto

SESJE INDYWIDUALNE

online

KLIKNIJ po więcej informacji

KONTAKT

kontakt@zyciejakzesnu.pl