Sesje indywidualne

online

Poznaj prawdziwą przyczynę twojego nieszczęścia

i zacznij żyć w prawdzie o swojej wyjątkowej, autentycznej, unikalnej naturze

UMÓW SIĘ NA SESJE ONLINE
kliknij TU


Pomogę ci odkryć prawdziwą przyczynę twojego cierpienia  


Prawda cię wyzwoli. Wystarczy się z nią zetknąć. Pomogę ci do niej dotrzeć, będąc twoim przewodnikiem w trudnych emocjach, które są do niej drogą.

 

Napisz do mnie i umów się na sesję >>> kliknij

 

Powrót na górę strony >>> kliknij tutaj

 


Kim jest Agnieszka Pareto?


Jestem dyplomowanym mediatorem z doświadczeniem we wspieraniu klientów w osiąganiu życia, jakie pragną, pomagając im "wydostać się" z życia, jakie im nie służy, na drodze stawienia czoła emocjom, które ich problemy przywołują oraz ograniczającym przekonaniom, które są tych emocji źródłem. 

 

Uczę innych przekuwania życiowych burz i zawirowań oraz kryzysów w świadome, dobre, przynoszące satysfakcję na głębokim poziomie, życie. 

 


Cennik


Jeśli po lekturze treści mojej strony czujesz się wstępnie zainteresowana(y) tym podejściem do rozwiązywania życiowych kwestii, zapraszam cię na pierwsze bezpłatne, około półgodzinne spotkanie, podczas którego będziesz mieć okazję jeszcze lepiej zorientować się czy zarówno moja osoba jak i ten rodzaj pracy z tobą rezonują. Jeśli po tym spotkaniu uznasz, że masz ochotę ze mną pracować nad swoim tematem, umówimy się na 60-minutową sesję lub - jeśli od razu poczujesz, że chcesz pracować nad większym kalibrem zmiany w swoim życiu, zaproponuję ci pakiet 5-ciu sesji po 60 minut każda, który zazwyczaj wystarczy, żeby dość dobrze opanować zasady rozwiązywania życiowych kwestii przez pryzmat świadomego odczuwania swoich emocji oraz transformacji niewspierających przekonań i stać się w tych procesach samodzielnym. 
 
Cena pojedynczej sesji (60 minut) - 280 zł (lub 60  €)
 
Cena pakietu 5 sesji (po 60 minut każda) - 1 200 zł (lub 250 €)
 
Po odbyciu sesji masz możliwość bezpłatnego kontaktu sms-owego (WhatsApp, Messenger) i/lub mailowego ze mną, dla rozwiewania twoich doraźnych wątpliwości, wsparcia w kwestiach, w których na chwilę utknęła(ąłe)ś (czasem jedno dobrze zadane pytanie popycha sprawę do przodu), czy po prostu dla upewnienia się, że wszystko robisz dobrze i dodania sobie otuchy - tak długo, jak długo będzie ci to potrzebne - choć z reguły moi klienci tak dobrze radzą sobie potem sami, że wystarczy im tylko świadomość tej możliwości, ale de facto rzadko potrzebują z niej korzystać .

 

staje się jawą.

 


UMÓW SIĘ NA SESJĘ 

odpowiem możliwie jak najszybciej i ustalimy termin spotkania


 

Twoje imię
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Odpowiem najszybciej jak to możliwe i wspólnie ustalimy termin.
Proszę wypełnij wszystkie pola!

Uzdrawianie siłami natury

Agnieszka Pareto

SESJE INDYWIDUALNE

online

KLIKNIJ po więcej informacji

KONTAKT

kontakt@zyciejakzesnu.pl