KONTAKT

kontakt@zyciejakzesnu.pl

SESJE INDYWIDUALNE

online

KLIKNIJ po więcej informacji

Uzdrawianie siłami natury

Agnieszka Pareto

Twoje imię
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Odpowiem najszybciej jak to możliwe i wspólnie ustalimy termin.
Proszę wypełnij wszystkie pola!

 


UMÓW SIĘ NA SESJĘ 

odpowiem możliwie jak najszybciej i ustalimy termin spotkania


 


Cennik


Jeśli po lekturze treści mojej strony czujesz się wstępnie zainteresowana(y) tym podejściem do rozwiązywania życiowych kwestii, zapraszam cię na pierwsze bezpłatne, około półgodzinne spotkanie, podczas którego będziesz mieć okazję jeszcze lepiej zorientować się czy zarówno moja osoba jak i ten rodzaj pracy z tobą rezonują. Jeśli po tym spotkaniu uznasz, że masz ochotę ze mną pracować nad twoim tematem, umówimy się na serię pięciu sesji, po 60 minut każda, która zazwyczaj wystarczy, żeby przetransformować swój problem i "wypłynąć na szersze wody". 
 
Cena pakietu 5 sesji (po 60 minut każda) - 1 200 zł (lub 250 €)
 
Po odbytym cyklu sesji masz możliwość bezpłatnego kontaktu sms-owego (WhatsApp, Messenger) i/lub mailowego ze mną, dla rozwiewania twoich doraźnych wątpliwości, wsparcia w kwestiach, w których na chwilę utknęła(ąłe)ś (czasem jedno dobrze zadane pytanie popycha sprawę do przodu), czy po prostu dla upewnienia się, że wszystko robisz dobrze i dodania sobie otuchy - tak długo jak długo będzie ci to potrzebne - choć z reguły moi klienci tak dobrze radzą sobie potem sami, że wystarczy im tylko świadomość tej możliwości, ale de facto rzadko potrzebują z niej korzystać .

 

staje się jawą.


Kim jest Agnieszka Pareto?


Jestem dyplomowanym mediatorem z doświadczeniem we wspieraniu klientów w osiąganiu życia, jakie pragną, pomagając im "wydostać się" z życia, jakie im nie służy, na drodze stawienia czoła emocjom, które ich problemy przywołują.

 

Uczę innych przekuwania życiowych burz i zawirowań oraz kryzysów w świadome, dobre, przynoszące satysfakcję na głębokim poziomie, życie. 

 

 

Powrót na górę strony >>> kliknij tutaj

 


Pomogę ci konstruktywnie stawić czoła twojemu problemowi  


Pomogę ci przejść przez twój problem - kryzys i doświadczyć ukrytej w nim szansy na lepsze życie, którego wcześniej nie znała(e)ś. Będę twoim towarzyszem w nieodłącznych w tym procesie trudnych emocjach, pomagając ci przypomnieć sobie o ich życiodajnej mocy.

 

Napisz do mnie i umów się na sesję >>> kliknij

UMÓW SIĘ NA SESJE ONLINE
kliknij TU

trwale przekujesz swój problem w nieoczekiwane zasoby 

Stawiając czoła swoim emocjom 

Sesje indywidualne

online