KONTAKT

kontakt@zyciejakzesnu.pl

SESJE INDYWIDUALNE

online

KLIKNIJ po więcej informacji

Uzdrawianie siłami natury

Agnieszka Pareto

Twoje imię
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Odpowiem najszybciej jak to możliwe i wspólnie ustalimy termin.
Proszę wypełnij wszystkie pola!

 


UMÓW SIĘ NA SESJĘ 

odpowiem możliwie jak najszybciej i ustalimy termin spotkania


 


Cennik


Jeśli po lekturze treści mojej strony czujesz się wstępnie zainteresowana(y) tym podejściem do rozwiązywania życiowych kwestii, zapraszam cię na pierwsze bezpłatne, około półgodzinne spotkanie, podczas którego będziesz mieć okazję jeszcze lepiej zorientować się czy zarówno moja osoba jak i ten rodzaj pracy z tobą rezonują. Jeśli po tym spotkaniu uznasz, że masz ochotę ze mną pracować nad twoim tematem, umówimy się na serię pięciu sesji, po 60 minut każda, która zazwyczaj wystarczy, żeby zyskać jasność na czym problem polega i w jaki sposób go rozwiązać. 
 
Cena pakietu 5 sesji (po 60 minut każda) - 1 200 zł (lub 250 €)
 
Po odbytym cyklu sesji masz możliwość bezpłatnego kontaktu sms-owego (WhatsApp, Messenger) i/lub mailowego ze mną, dla rozwiewania twoich doraźnych wątpliwości, wsparcia w kwestiach, w których na chwilę utknęła(ąłe)ś (czasem jedno dobrze zadane pytanie popycha sprawę do przodu), czy po prostu dla upewnienia się, że wszystko robisz dobrze i dodania sobie otuchy - tak długo jak długo będzie ci to potrzebne - choć z reguły moi klienci tak dobrze radzą sobie potem sami, że wystarczy im tylko świadomość tej możliwości, ale de facto rzadko potrzebują z niej korzystać .

 

staje się jawą.


Kim jest Agnieszka Pareto?


Jestem dyplomowanym mediatorem z doświadczeniem we wspieraniu klientów w osiąganiu życia, jakie pragną, pomagając im "wydostać się" z życia, jakie im nie służy, na drodze dotarcia do prawdziwego źródła ich kłopotów, które tkwi ... w nich samych. Jestem czymś w rodzaju katalizatora zmian - stymuluję do innego spojrzenia na problem, co samo w sobie generuje transformację.

 

Uczę innych świadomego używania własnego umysłu do tworzenia pożądanej rzeczywistości, dzięki czemu z twórców życia, które im nie odpowiada, stają się twórcami świadomie realizującymi własne pragnienia dla najwyższego dobra własnego i innych, osiągając sukcesy w dowolnej dziedzinie życia i głęboką satysfakcję. 

 

 

Powrót na górę strony >>> kliknij tutaj

 


Pomogę ci osiągnąć spokój tu i teraz


Pomogę ci osiągnąć spokój w twojej obecnej sytuacji, bez zmieniania jej ani ciebie. Z tej pozycji łatwiej dostrzeżesz nowe możliwości, do których  dostępu bronił ci wcześniej stres, odzyskasz energię do działania i zorientujesz się czy to, przed czym dotąd uciekała(e)ś, to faktyczny powód do stresu czy jedynie emocjonalny nawyk - owoc nieprzyjemnych doświadczeń z przeszłości, któremu dziś możesz odebrać kontrolę nad twoimi decyzjami i zacząć podejmować je z perspektywy świadomego, nie wymuszonego strachem i lękiem, wyboru.  

 

Wszystko jest możliwe! Nieco odwagi i determinacji w konfrontacji z własnym wnętrzem - i życie - takie jak chcesz, a nie takie jakie "każą" ci mieć twoje nieprzyjemne emocje (stres) - jest twoje!

 

Służę wsparciem na tej drodze. Napisz do mnie i umów się na sesję >>> kliknij

UMÓW SIĘ NA SESJE ONLINE
kliknij TU

kiedy uświadomisz sobie nad czym masz kontrolę, a nad czym nie i zrobisz z tej wiedzy właściwy użytek

 

Osiągniesz spokój w twojej obecnej sytuacji bez zmieniania czegokolwiek

Sesje indywidualne

online